Biuro wirtualne Kraków

Zorganizowaliśmy dla Ciebie wirtualne biuro…

  • Adres pod którym możesz założyć swoją działalność/spółkę

  • Obsługę korespondencji firmowej
  • Dodatkowe rabaty na obsługę księgową Twojej firmy
Otwierając działalność/spółkę pod adresem wirtualnego biura będziesz mógł skupić się na działalności swojej firmy nie martwiąc się o sprawy formalne (adresowe) swojej firmy
Nasze usługi są w pełni zgodne z polskim prawem. Otrzymasz na nie fakturę VAT, która będzie stanowiła koszt prowadzenia Twojej firmy

Korzystając z naszych usług księgowych, jako klient wirtualnego biura przez pierwsze 6 miesięcy otrzymasz dodatkowy, 5% rabat (rabaty łączą się) na prowadzenie księgowości swojej firmy!

Sprawdź cennik księgowości

Wynajmując biuro wirtualne od INAC sp. z o.o. nie będziesz się musiał martwić ujawnieniem adresu swojego mieszkania, wystawiając fakturę Ty dalej będziesz chronić swoją prywatność, a adres jaki się na niej znajdzie wyglądać będzie poważnie i dostojnie.

Kraków – ulica Kazimierza Wielkiego 117

E-BIURO = WOLNOŚĆ

Uniezależnij się od stałego miejsca – pracuj skąd chcesz

 

Wirtualne biuro daje Ci wolność, której potrzebuje Twoja firma. Nie będziesz musiał dojeżdżać do pracy – będziesz pracować skąd chcesz, zachowując adres firmy którym będziesz się mógł posługiwać zarówno na fakturach jak i przy korespondencji z kontrahentami.

WIRTUALNIE, SZYBCIEJ I WYGODNIEJ

Łatwo i szybko zarejestrujesz firmę

 

Rejestrując firmę pod adresem, który udostępniamy pozbędziesz się problemów z formalnościami przy rejestracji firmy do VAT. Założysz firmę sprawnie i szybko dzięki fachowej pomocy naszych specjalistów. Przyszłość Twojej firmy zaczyna się tu i teraz.

TANIEJ NIŻ TRADYCYJNIE

Wirtualne biuro zapewni Ci oszczędności

 

Jeśli Twój biznesplan zakłada spotkania z klientami w całym kraju, europie lub na świecie, wirtualne biuro jest dla Ciebie świetną alternatywą drogiego w utrzymaniu lokalu, który przecież i tak będzie zapewne stał pusty. Jeżeli pracujesz jako informatyk, programista lub prowadzisz spółkę zajmująca się handlem w sieci – możesz zaoszczędzić wykorzystując e-biuro. To tylko kilka przykładów firm, które mogą zacząć gospodarować oszczędnie i mądrze swoim kapitałem.

DLA CIEBIE POSZERZAMY SWOJĄ OFERTĘ

Przeczytaj z czego już niebawem będziesz mógł skorzystać

 

Aby w coraz większym stopniu odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, w niedalekiej przyszłości powstanie dla Ciebie nowe, komfortowe miejsce, w którym będziesz mógł przeprowadzić szkolenie, odbyć spotkanie z klientem, lub w ciszy i spokoju popracować. W ramach współpracy zaoferować będziemy mogli również wirtualny sekretariat oraz asystenta, który zajmie się dla Ciebie administracyjną stroną Twojego biznesu

BĄDŹMY RAZEM OD SAMEGO POCZĄTKU

1279