Biuro rachunkowe INAC znajduje się na terenie Krakowa. Pragniemy wyjść naprzeciw naszym klientom oferując mobilne usługi. Zapraszamy do współpracy klientów szczególnie z miasta Kraków oraz powiatów krakowskiego, proszowickiego, miechowskiego, wielickiego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie w podjęciu współpracy z podmiotami z poza wyżej wymienionej listy. Jesteśmy przekonani, że wszystko jest kwestią dobrych chęci, których na pewno nam nie brakuje, a liczni klienci z Warszawy, Wrocławia czy Bielska-Białej tylko to potwierdzą.

Nasz zespół:

Zespół naszego biura rachunkowego tworzą ludzie z pasją, wykształceniem zdobytym na polskich i zagranicznych (Oxford Brookes University) uczelniach oraz ogromnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Doświadczenie zdobywaliśmy w największych firmach działających na terenie Krakowa, takich jak (State Street, GetinBank, PZU). Teraz pracujemy dla siebie korzystając ze standardów, których nauczyliśmy się u najlepszych. Staramy się przekładać nasze doświadczenie, wzbogacając go o wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach, na jakość usług oferowanych naszym klientom.

Nasze biuro:

Nasze biuro rachunkowe oferuje usługi księgowe i doradcze na najwyższym poziomie. W trosce o wysoką jakoś usług pracownicy naszego biura księgowego (INAC – Księgowość Kraków) stale podnoszą kwalifikacje, szczególnie w zakresie obowiązujących przepisów. Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem, szybko reagującym na zmiany i nie bojącym się nowych wyzwań. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, nad którymi trzeba się dłużej zastanowić.

Oferujemy obsługę w języku angielskim.

Co wyróżnia nasze biuro rachunkowe:

– Młody, dynamiczny zespół

– Obsługa w języku angielskim

– Dogodne godziny pracy

– Dostępność dla klientów

– Własna, bezpieczna, chmura danych (Strefa klienta)

Specjalizacja:

W naszej działalności skupiamy się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż. Prowadzimy zarówno firmy oparte o księgę przychodów i rozchodów jak i pełną księgowość. Jeśli nie prowadzisz jeszcze swojej działalności, a masz zamiar ją otworzyć zapraszamy na spotkanie – doradzimy, pomożemy, pokierujemy na początku nowej drogi.

Obsługujemy również firmy, które zaczynają swoją działalność wspierając się funduszami unijnymi.

Sprawdź nasz cennik

Cennik
Cennik