Ubezpieczenia Komunikacyjne

 

Odpowiedzialności Cywilnej (OC), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Autocasco (AC), Assistance (ASS), Szyb i Opon

Posiadamy bardzo szeroką ofertę ubepieczeń komunikacyjnych oraz oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie ich wyboru, aby Państwa pojazd był w 100% bezpieczny, a Państwo mogli spać i podróżować spokojnie. Ubezpieczenie AC gwarantuje ochronę na wypadek kradzieży oraz innych zdarzeń losowych takich jak: grad, wiatr strącający gałęzie na samochód czy też chwila nieuwagi przy parkowaniu (ach te słupy w Galeriach Handlowych). W ramach ubezpieczenia NNW ochroną objęci są zarówno kierowca, jak i wszyscy pasażerowie pojazdu. Ubezpieczenie ASS to gwarancja pomocy technicznej w trasie, np. na wypadek konieczności holowania pojazdu lub zmiany koła. Istnieje również możliwość dodatkowego ubezpieczenia szyb i opon.

Ubezpieczenia majątkowe

 

Domów, Mieszkań, Domów w budowie, Ruchomości domowych, Garaży, Ogrodzeń, Odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Proponujemy Państwu ubezpieczenia mieszkania lub domu. Ubezpieczyciele, z którymi współpracujemy mają w swojej ofercie pakiety ubezpieczeniowe zawierające ogród, ogrodzenie, garaż, bramę wjazdową i wiele innych. Pomagamy w ubezpieczeniu Państwa majątku od zalania, pożaru, kradzieży jak również aktów wandalizmu.

Bardzo ważnym ubezpieczeniem, nad którym każdy powinien choć przez chwilkę się zastanowić jest ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie takie pokryje wszelkie koszty, na które są Państwo i Państwa dzieci narażeni podczas normalnych życiowych sytuacji. Państwa pociecha przez przypadek rozwaliła w sklepie półkę z winami, czy może grając z kolegami w piłkę wybiła szybę w mieszkaniu sąsiadki? Posiadając OC w życiu prywatnym przestaje to być problemem – ubezpieczyciel pokryje za Państwa koszty takich wypadków.

Ubezpieczenia inne

 

Ubezpieczenie firmowe, grupowe, turystyczne, życiowe, zdrowotne, sportowe

W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje ubezpieczeń:

–  Firmowe, grupowe (Mienia firmowego, Środków obrotowych firmy, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Pracowników, Odpowiedzialności Cywilnej Pracodawcy)

–  Turystyczne (Kosztów leczenia w kraju i za granicą,

Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, Odpowiedzialności Cywilnej, Bagażu)

–  Zawodowe (Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu wykonywania zawodu: lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego,

nauczyciela, spedytora)