Kasy fiskalne
Wagi elektroniczne
szuflady kasowe
Czytniki kodów kreskowych

W swojej ofercie posiadamy kasy fiskalne ONLINE, które w przeciągu najbliższych lat w Polsce będą sukcesywnie wypierać kasy używane do tej pory. Od 1 stycznia 2020 roku rozpoczęło się obowiązkowe przejście na kasy fiskalne ONLINE. Branże zobowiązane do posiadania kas fiskalnych ONLINE to m.in.:

a. świadczenia usług związanych z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, oraz usług w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania,

b. sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych;

świadczenia usług:

a. fryzjerskich,

b. kosmetycznych i kosmetologicznych,

c. budowlanych,

d. w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów,

e. prawniczych,

f. związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu.

Poza kasami fiskalnymi ONLINE w swojej ofercie posiadamy również kasy fiskalne tradycyjne z elektroniczną kopią paragonów. Dodatkowo znajdą Państwo w naszej ofercie wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych oraz szuflady kasowe.

Aby zakupić kasę fiskalną należy osobiście odwiedzić siedzibę naszej firmy na ulicy Kazimierza Wielkiego 117, przygotować dane swojej firmy oraz w razie potrzeby przygotować listę produktów/usług, które będą sprzedawane – zaprogramujemy je na miejscu.

Fiskalizacja i szkolenie z obsługi kasy GRATIS!

kasy fiskalne ONLINE

kasy fiskalne INAC

Wagi elektroniczne

wagi inac

Szuflady kasowe

Czytniki kodów kreskowych